Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)Dowiedz się więcej
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Koźmińska 8
63-440 Raszków
NIP 622-23-94-267

tel.: 062 734-33-13
kom.: 728 914 434

e-mail:
m-gok@home.pl

CZYNNY:
pon. 08:00-16:00
wt. 11:00-19:00
śr. 11:00-19:00
czw.08:00-15:00
pt. 11:00-19:00


(JS) DATA I GODZINA (/JS)    




                








finaliści 13-16 i 17-20

KATEGORIA 13-16
  
Emilia Matyśkiewicz
Aleksandra Dura
Kornelia Raźniewska
Weronika Gabryś
Krystian Koronka
Natalia Cicha
Paulina Siciarek
Iga Luty
Sonia Barbara Bilinńska

KATEGORIA 17-20

Natalia Świtała
Magdalena Kliszewska
Iga Kasprzak
Hanna Fiebig
Alicja Szkudlarz
Klaudia Gardzielik
Karolina Janiak

24-05-2018


Finaliści kategorii 6-9 i 10-12

KATEGORIA 6-9

MARTA GOŁĘBIOWSKA
HELENA POPIEL
IGA FABIŚ
AGNIESZKA BIEDKA
OSKAR BERLIŃSKI
HANNA GODZIĘBSKA

KATEGORIA 10-12

WIKTORIA MUSZYŃSKA
OLIWIA ŁUKOMSKA
EMILIA KASPRZAK
MARTA POPIEL
WIKTOR JABŁOŃSKI
ALICJA WRÓBLEWSKA
ROZALIA WIKTORIA PIĄTKOWSKA
ANNA ZARYCKA

23-05-2018


MIKROFONIK 2018 KOLEJNOŚĆ PIERWSZY DZIEŃ PRZESŁUCHAŃ

23 maja 2018,  godz. 9:00
Prosimy uczestników o przybycie odpowiednio wcześnie w celu rejestracji, odbioru dyplomu uczestnictwa oraz pamiątkowej przypinki

Pierwsza z KATEGORII 10-12

1. Emilia Kasprzak „Ostatni taki wóz” + podkład

KATEGORIA 6-9 lat

1. Szymon Tokarski „Człowieka syn”
2. Olga Budkiewicz „Radosna samba”+podkład
3. Maja Kulesza „Śpiewam i tańczę”
4. Marianna Józefina Piątkowska „Pawie piórko”
5. Nel Kopras „Kołysanka dla mamy”
6. Nadia Janiak „Tęcza”+podkład
7. Julia Tomczak „Dwa światy”+podkład
8. Natalia Wolf „Każdy chciałby tak mieć”
9. Michał Kędziora „Choć masz mało lat”
10. Gabriela Milewska „Jestem kotem”+podkład
11. Iga Fabiś „W czasie deszczu dzieci się nudzą” + podkład
12. Helena Frankiewicz „Świat to muzyka”
13. Oskar Berliński „”Dyrygent”
14. Julita Jurasik „Dwa światy”+ podkład
15. Agnieszka Biedka „Słodkiego coś”+ podkład
16. Konstancja Borowiecka „Dwa światy”+podkład
17.Aleksandra Błaszczyk „Nowa baśń” + podkład
18. Patrycja Płocharz „Drzwi do kariery”+ podkład
19. Helena Popiel „Laleczka z saskiej porcelany”
20. Marta Gołębiowska „Był sobie strach” + podkład
21. Wiktoria Adamczak „Z naszymi marzeniami”
22. Maja Tomczak „Papuga”+ podkład
23. Hanna Godziębska „Jestem Kotem”+ podkład
24. Antonio Kryjom „Piosenka dla mamy” (gitara)

ok. 20 minut przerwy

KATEGORIA 10-12

1. Emilia Kasprzak „Ostatni taki wóz” + podkład (przed kat. 6-9)
2. Wiktoria Łukasik „Piosenka na cztery kopyta i wiatr”+ podkład
3.Julia Dera „Piosenka o muzyce” + podkład
4.Wiktoria Berlińska „Mała smutna” 
5. Oliwia Ratajska „Małe em”+ podkład
6. Wiktor Jabłoński „Był sobie strach”
7. Daria Morawiec „Co się śni niewidomym”+ podkład
8. Maja Biegańska „Ciągle pada” + podkład
9. Maja Adamczak „Zawsze naj”
10. Marta Popiel „Powiedz stary gdzieś Ty był”
11. Lena Czekała „Naprawdę chcę”
12. Agata Cieplik „Rytm i melodia”+ podkład
13. Maria Kupczyk „Nie bój się chcieć”
14. Maja Kasprzak „Kolorowy wiatr”+podkład 
15. Emilia Nowak „Dziewczyna z 4G”
16. Rozalia Wiktoria Piątkowska „To mój czas”
17. Julia Pietrzykowska „Piosenka drewnianych lalek” + podkład
18. Alicja Wróblewska „Ten jeden pocałunek”
19. Aleksandra Sikora „Na cztery kopyta i wiatr” + podkład
20. Małgorzata Szczęsna „Jestem jaka jestem”+ podkład
21. Julia Radajewska „Tam gdzie ty” + podkład
22. Wiktoria Karolak „Śpiewam i tańczę”
23. Wojciech Michałowicz „Szklana pogoda”+ podkład
24. Wiktoria Muszyńska „Ptasie radio” + podkład
25. Anna Lisowska „Świat to muzyka”
26. Oliwier Biniek „Lek na sen”+ podkład
27. Jan Budkiewicz „Kolorowe marzenia”+ podkład
28. Gabriela Robotnikowska ”Jeśli tylko chcesz to mieć” + podkład
29. Zofia Witczak „Szabada”
30. Natalia Szkudlarek „Najmniejsza piosenka”(płyta)
31. Katarzyna Kupaj „Rytm i melodia”
32. Anna Zarycka „Tańczące Eurydyki” + podkład
33. Julia Buis „Nie zapomnij”
34. Miłosz Pfeifer „Nie mamy nic”
35. Agata Małecka „Pszczoły na wrotkach”
36. Oliwia Łukomska „ Don’t Rain On My Parade”+podkład

ok. 20 minut przerwy
Po każdej przerwie Jury ogłosi kto "przechodzi" do Finału

18-05-2018


mikrofonik kolejność drugi dzień przesłuchań

24 maja godz. 9:00

Kategoria 13-16

1. Emilia Matyśkiewicz „You Give Me Something”+ podkład (gra od 9 sekundy)
2. Aleksandra Dura „To co żyje w nas”+podkład
3. Rokasana Szwejda „Miasteczko cud” + podkład
4. Izabela Staroń „Daddy Lessons” + podkład
5. Iga Luty „Mruczy winyl”+ podkład
6. Kornelia Raźniewska ”All I Ask”
7.Aleksandra Mituta „Bądź moja siłą” + podkład
8. Sara Polińska „Melodia serca”+ podkład
9. Klaudia Kurkowiak „Meluzyna”
10. Maja Kupczyk „A Love That Will Last”
11. Kacper Wojcieszak „Dziś idę walczyć”+podkład
12. Weronika Gabryś „One end Only”
13. Krystian Koronka „”Rather be”
14. Marta Małolepsza „Byle jak”+podkład
15. Julia Błaszczyk „Nierealny – osiągalny”+ podkład
16. Marcelina Kazojć „Wind” + podkład
17. Karolina Banasiak „Wiosna i deszcz”+ podkład
18. Zuzanna Zawielak „Cyrk nocą”
19. Weronika Hajdasz „Co się śni niewidomym”
20. Michalina Matuszczak „Dziewczyna z 4G”
21. Olga Kiełtyka „Teraz mogę marzyć”
22. Olga Sroka „Obywatel Nowak Jan”+podkład
23. Sandra Tomczak „Czerwone trzewiki”+podkład
24. Agata Kasprzak ”Price Tag”
25. Mateusz Golicki „Kiedyś”
26.Aleksandra Pluta „Wracam do domu”
27. Zofia Gmurek „Cups”
28. Oliwia Zmyślona „Byle jak”
29. Cezary Wytwer „Bądź moim natchnieniem”+podkład
30. Natalia Cicha „What The Worlld Needs Now”
31. Paulina Siciarek „Te myśli” + podkład
32. Sonia Barbara Bilińska „To co żyje w nas” + podkład
33. Martyna Kamzol „Byle jak”+ podkład
34. Julia Gołąb „Hallelujah”
35. Zuzanna Szablewska „Czas nas uczy pogody”
36. Marta Szulc „Te myśli”
37. Kamila Walczak „To nie sen”
38. Dominika Karwik "Byle jak"
39. Joanna Skoczylas "I"ll Always Remember You"

Przerwa ok. 20 minut 

KATEGORIA 17-20

1. Natalia Świtała „Ktoś do kochania”+podkład
2. Aleksandra Olek ”Gravity” + podkład
3. Klaudia Gardzielik „Szyba”
4. Alicja Szkudlarz + podkład
5. Magdalena Kliszewska „A to co mam”
6. Julia Kujawa „To nic,że to sen”
7. Jagoda Peplińska „Helium” + podkład
8. Iga Kasprzak „A Love That Will Last”
9. Weronika Janiak „Jeszcze w zielone gramy”
10. Hanna Fiebieg „Havana” + podkład
11. Aleksandra Winiarska „Moje serce to jest muzyk” + podkład
12. Karolina Janiak „She Used To Be Mine”
13. Julia Antczak „No Me Ames”
14. Maja Psiuk „Sing sing”

Przerwa ok. 20 minut

ZESPOŁY


1. TACY NIE INNI „Zbudujemy dom” lub autorska
2. AUTOKOREKTA „Trójkąty i kwadraty”
3. ŚPIEWAJĄCE NUTKI „Melodia”+ podkład
4. DUET Iga i Agata Kasprzak „Boskie Buenos”
5. DUET Oliwier i Gosia „Chodź pomaluj mój świat”+ podkład
6. HAPPY SINGERS TRIO „Turn Around”
7. EKOLUDKI „Nie deptać stokrotek”
8. PROMYKI DOBRA "Piosenka młodego patrioty"
9. DUET Kornelia Raźniewska i Mateusz Golicki "Beauty and The Beast"

Przerwa ok. 30 minut
WRĘCZENIE DYPLOMÓW W KATEGORII ZESPÓŁ

18-05-2018


Pierwsze zajęci szachowe z przedszkolakami

W piątek mieliśmy przyjemność po raz pierwszy zagościć z szachami w raszkowskim przedszkolu SMERFY. Na umówione wcześniej zajęcia szachowe z przedszkolakami przyszli pan Zenon Horyza, były zawodnik i instruktor gry w szachy oraz pan Radek Pabiszczak z sześcioletnim synem Jakubem.

13-05-2018Czytaj dalej...


Raszkowska delegacja z wizytą na Litwie

Przedstawiciele samorządu Gminy i Miasta Raszków, sołtysi oraz zespoły ludowe „Głogowianie” i „Jankowianie Zaleśni” gościli od 29 kwietnia do 2 maja na Litwie.
Wyjazd odbył się na zaproszenie Wójt gminy butrymańskiej Wandy Bielskiej a głównym jego celem był udział w uroczystości związanej z obchodami 100-lecia odzyskania Niepodległości Polski i Litwy oraz Dnia Rodziny. Podczas koncertu gościnnie zaprezentowali swój taneczny program artystyczny „Głogowianie”.

08-05-2018Czytaj dalej...


nasze podwórko kabaretu bzik

Zabawa, przyjaźń, szacunek do drugiej osoby i dobre zachowanie to główne cechy wesołego podwórka, które przedstawił kabaret Bzik, podczas spektaklu edukacyjnego wystawionego 19 kwietnia 2018 r. r. w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Raszkowie. Tym razem podczas przedstawienia „Nasze podwórko” Bzik prowadzi potajemne śledztwo w sprawie wybitej szyby w mieszkaniu doktora. Na trop „złoczyńcy”, dzieci nakierowały inicjały T.S. na zgubionych rzeczach. Czyżby to Tola Sadowska a nie Bzik? Przecież Tola przygotowuje się do meczu w siatkówkę, zachęca dzieci do aktywnego wypoczynku i zawsze jest grzeczna. Jednak chyba każdemu zdarzyło się być w nieodpowiednim miejscu i o złej godzinie.

06-05-2018Czytaj dalej...


warsztaty rękodzielnicze - filcowanie na mokro i sucho

Filc wraca do łask i znów staje się modny, dlatego filcowanie na mokro i sucho to kolejna technika, którą poznały panie podczas warsztatów rękodzielniczych zorganizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Raszkowie w dniach 16-17 kwietnia br. Warsztaty prowadziła Monika Boruta - Sałacińska, artystka sztuk pięknych, która na co dzień pracuje w Sochaczewskim Centrum Kultury. Pasja pani Moniki do filcowania udzieliła się wszystkim biorącym udział w warsztatach.

23-04-2018Czytaj dalej...


Tworzenie obrazu abstrakcyjnego - warsztaty dla dzieci

27 marca w „Galerii pod Sceną” gościliśmy liczną grupę dzieci z Publicznego Przedszkola im. „Smerfy” w Raszkowie z Filią w Przybysławicach. Najmłodsi zapoznali się z twórczością Stanisława Brajera oraz wzięli udział w warsztatach plastycznych – „Tworzenie obrazu abstrakcyjnego”.

17-04-2018Czytaj dalej...


NABÓR DO SEKCJI SZACHOWEJ (ilość miejsc ograniczona)

Dziecko w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym rozwija się bardzo dynamicznie.
Obok aktywności fizycznej ważne jest aby wzbudzić w nim zamiłowanie do rozrywek umysłowych. Jedną z nich są np. szachy.


25-03-2018Czytaj dalej...


<< Nowsze    Starsze >>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
© M-GOK w Raszkowie, All rights reserved | Polityka prywatności | Website coded by Mikipa
Panel Administracyjny