Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)Dowiedz się więcej
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Koźmińska 8
63-440 Raszków
NIP 622-23-94-267

tel.: 062 734-33-13
kom.: 728 914 434

e-mail:
m-gok@home.pl

CZYNNY:
pon. 08:00-16:00
wt. 11:00-19:00
śr. 11:00-19:00
czw.08:00-15:00
pt. 11:00-19:00


(JS) DATA I GODZINA (/JS)    




                







turniej tańca stawiszyn 2012

Dwa puchary i mnóstwo medali przywieźli młodzi tancerze z Ośrodka Kultury w Raszkowie biorący udział w Wiosennym Międzyklubowym Turnieju Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego zorganizowanym w dniu 26 maja w Stawiszynie.
Do turnieju zgłosiły się również kluby z Liskowa, Malanowa, Goszczanowa, Kalisza, Koźminka, Gizałek oraz Zbierska.
180-ciu tancerzy rywalizowało w Tańcu Towarzyskim, Hip-Hopie oraz B-Boyingu.
Główną nagrodę - puchar w hip-hopie zdobyła bezkonkurencyjna Klaudia Wolniaszczyk
z raszkowskiego ośrodka. Natomiast Przemysław Owczarek powalił rywali na kolana po zaciętej dogrywce w tańcu z dużą ilością elementów siłowo-sprawnościowych: B-Boyingu zdobywając również główny puchar.
Atrakcją wieczoru był występ Kai Kudełko finalistki IV Edycji „You Can Dance", która poprowadziła również krótkie zajęcia z Hip-Hopu dla zgromadzonych na sali tancerzy. Turniej sędziowali doświadczeni jurorzy: Rafał Lebiest z Krakowa, Robert Chodara z Olsztyna oraz Kaja Kudełko – gwiazda wieczoru.
Pozostałe wyniki naszych tancerzy:
Pary - taniec towarzyski szkoły podstawowe kl. 1-3
III miejsce
Amanda Krawczyk i Łukasz Kopa

Pary - taniec towarzyski szkoły podstawowe kl. 4-6
II miejsce
Agata Kruszyk i Arek Kopa
III miejsce
Natalia Kmiecińska i Szymon Kaleta
Zuzia Perlińska i Maciek Krakowski

Pary - taniec towarzyski gimnazja:
II miejsce
Honorata Krakowska i Krzysztof Grzesiek
Nel Domagała i Norbert Krakowski
Wiktoria Kaleta i Patryk Jankowski
III miejsce:
Dorota Jędrzejak i Przemek Owczarek

Soliści – taniec towarzyski szkoły podstawowe kl. 1-3
II miejsce
Agata Kmiecińska
III miejsce Wojtek Michałowicz

Soliści – taniec towarzyski szkoły podstawowe kl. 4-6
I miejsce:
Sylwia Lis
II miejsce:
Magdalena Młynarczyk
Martyna Jędrzejak
Kruszyk Ola
III miejsce:
Klaudia Wolniaszczyk
Gimnazja:
II miejsce
Patrycja Kasałka
SOLIŚCI HIP-HOP
II miejsce:
Justyna Muller
III miejsce:
Julia August




Przejdź do galerii

© M-GOK w Raszkowie, All rights reserved | Website coded by Mikipa
Panel Administracyjny