Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)Dowiedz się więcej
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Koźmińska 8
63-440 Raszków
NIP 622-23-94-267

tel.: 062 734-33-13
kom.: 728 914 434

e-mail:
m-gok@home.pl

CZYNNY:
pon. 08:00-16:00
wt. 11:00-19:00
śr. 11:00-19:00
czw.08:00-15:00
pt. 11:00-19:00


(JS) DATA I GODZINA (/JS)    




                








MIKROFONIK 2013

Już po raz szósty na deskach Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Raszkowie zaprezentowała się utalentowana, czerpiąca radość ze śpiewu młodzież, która rywalizowała między sobą w ramach Konkursu Piosenki Południowej Wielkopolski „Mikrofonik”. Podczas dwudniowych zmagań, 23 i 24 maja swoje talenty wokalne i sceniczne przedstawiło 93 solistów i 7 grup wokalnych, rywalizujących w pięciu kategoriach.
Pierwszego dnia jury w składzie: Eryk Szolc-przewodniczący, Bogna Kowalska oraz Adam Michalak oceniało solistów w kategorii wiekowej 6-9 i 10-12 lat.
Po burzliwych obradach jury zdecydowało przyznać:
kategoria soliści 6-9 lat
I miejsce - Julia Olejnik - SP Koźminek
II miejsce - Kamila Walczak - OCK Ostrów Wlkp.
III miejsce - Ola Pluta M-GOK Raszków
Wyróżnienia:
Julia Bijak - SP Kościelna Wieś
Jaś Budkiewicz - OCK Ostrów Wlkp.
Marysia Kupczyk - SP nr 7 Ostrów Wlkp.

kategoria soliści 10-12 lat
I miejsce - Agnieszka Bakalarek - SP nr 1 w Ostrowie Wlkp.
II miejsce - Kacper Wojcieszak - SP w Koźminku
III miejsce ex aequo - Weronika Gabryś MDK Ostrów Wlkp. i SP nr 7 w Ostrowie Wlkp. oraz Natalia Świtała OCK Ostrów Wlkp.
Wyróżnienia:
Natalia Dyszyńska - M-GOK Raszków
Olga Matuszewska - zgłoszenie indywidualne
Jakub Jeziorek, Kamil Szczygieł - SP Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wlkp.

W drugim dniu konkursu „Mikrofonik” zaprezentowali się soliści kategorii wiekowej:13-16, 17-20 oraz zespoły.
Po raz pierwszy w historii „Mikrofoniku” jury zdecydowało o przyznaniu pierwszego miejsca w kat. 13-16 po dogrywce.
A oto ostateczne wyniki:
Kategoria soliści 13-16
I miejsce – Monika Mazurek – M- GOK Raszków
II miejsce – Jagoda Peplińska – Gimnazjum nr 2 w Ostrowie Wlkp.
III miejsce – Ola Szczepaniak – OCK
Wyróżnienie:
Kinga Fischer – zgłoszenie Indywidualne, Gmina Odolanów
Dorota Kaczmarek – M-GOK Raszków
Anna Baszczyńska – Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach
Weronika Jałoszyńska – Gimnazjum w Korzeniewie

Kategoria soliści 17-20
I miejsce – Anna Jagodzińska – M-GOK Raszków
II miejsce – Monika Wasiak – M-GOK Raszków
III miejsce – Anna Wróbel – II LO w Ostrowie Wlkp.
Wyróżnienie:
Patrycja Wojtczak – zgłoszenie indywidualne
Klaudia Frankowska – zgłoszenie indywidualne
Magdalena Zając - OCK
Kategoria zespoły:
I miejsce – Zespół „Izydorki” - SP Biadki
II miejsce - „Familijny Blues” - SP Raszków
III miejsce - TREMA – M-GOK Raszków
Wyróżnienie:
Chór Szkolny z Nowych Skalmierzyc
Zespół wokalny z Wierzbna

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom i opiekunom - serdecznie gratulujemy!!!
Dziękujemy również młodzieży ze Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w Raszkowie za pomoc przy organizacji Konkursu.







Przejdź do galerii

© M-GOK w Raszkowie, All rights reserved | Polityka prywatności | Website coded by Mikipa
Panel Administracyjny