Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)Dowiedz się więcej
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Koźmińska 8
63-440 Raszków
NIP 622-23-94-267

tel.: 062 734-33-13
kom.: 728 914 434

e-mail:
m-gok@home.pl

CZYNNY:
pon. 08:00-15:00
wt. 11:00-19:00
śr. 11:00-19:00
czw.08:00-15:00
pt. 08:00-15:00


(JS) DATA I GODZINA (/JS)    

 BIP  
 
Raszkowska Gwiazdorynka

Kolejny raz dopisała i pogoda i atmosfera. Było klimatycznie, spokojnie i już świątecznie. „Gwiazdorynka” jak co roku przyciągnęła mnóstwo osób na raszkowski Rynek, dla których organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. Głównym punktem imprezy był oczywiście koncert Andrzeja Rybińskiego i wizyta Mikołaja. Ponadto występy najmłodszych, zespołów z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Raszkowie,darmowe przejażdżki zaprzęgiem renifera, a dla każdego słodycze, gorąca zupa z boczniaków i jajecznica.
Na rozgrzewkę wystąpiły „Smerfy" z raszkowskiego przedszkola oraz wokalistki zespołu wokalnego TREMA, które swoim programem wprowadziły zgromadzonych w wyjątkową atmosferę świąt. Następnym punktem gwiazdkowego programu był występ grupy tanecznej „Puls" z raszkowskiego ośrodka i „Klubu mamy i dziecka” działającego na terenie Gminy Raszków. Hitem „Raszkowskiej Gwiazdorynki” był piękny walc zespołu DUET do utworu Mietka Szcześniaka oraz program Zumba Show. Występy były przeplatane konkursami i piosenkami kabaretu „Bzik", pod kierunkiem Piotra Balickiego, który wziął również na siebie prowadzenie całej imprezy.
Na zakończenie „Gwiazdorynki” ze swoimi przebojami wystąpił Andrzej Rybiński z nieodłączną gitarą, którego znamy m.in. z takich przebojów jak „Czas relaksu” czy „Nie liczę godzin i lat”. Po koncercie tradycyjnie świąteczne życzenia wszystkim zgromadzonym złożył Burmistrz Jacek Bartczak zapraszając jednocześnie na pokaz pirotechniczny przygotowany przez firmę MIZET.
Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom, wśród których znaleźli się: Gospodarstwo Hodowli Boczniaka Zbigniewa Biadały, firma "JAN-WAL & DETTMANN" Jana Skoczylasa i Antonina i Costablie Ianni z Włoch oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy.
Przejdź do galerii

© M-GOK w Raszkowie, All rights reserved | Polityka prywatności | Website coded by Mikipa
Panel Administracyjny