Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)Dowiedz się więcej
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Koźmińska 8
63-440 Raszków
NIP 622-23-94-267

tel.: 062 734-33-13
kom.: 728 914 434

e-mail:
m-gok@home.pl

CZYNNY:
pon. 08:00-15:00
wt. 11:00-19:00
śr. 11:00-19:00
czw.08:00-15:00
pt. 08:00-15:00


(JS) DATA I GODZINA (/JS)    





 BIP  
 








mikrofonik 2016 - kolejność występów

19 MAJA - CZWARTEK - godz. 9:00

 Zgłoszenia kategoria 6-9 lat

1. Wiktoria Janiak „Cud w szafie”  
2. Oliwia Kasprzak „Zuzia lalka nieduża”+ podkład
3. Wiktoria Berlińska „Moje nogi lubią tańczyć”+ podkład
4. Wiktoria Łukasik „Drzwi do kariery”+podkład
5. Ewa Obsadna „Małe em”+ podkład
6. Antonina Sobczyk „Laleczka z saskiej porcelany”+ podkład
7. Agnieszka Biedka „Piosenka na cztery kąty i wiatr”+ podkład
8. Małgorzata Szczęsna „Koci wesoły świat”+podkład
9. Oskar Berliński „Piłka”+ podkład
10. Maja Kasprzak „My chcemy grać w zielone”
11. Cornelia Andrzejak „Drzwi do kariery”+ podkład
12. Weronika Barczak „Będzie lepszy dzień”+podkład
13. Wiktoria Karolak „Marzenia się spełniają”
14. Julia Dera „Piosenka o muzyce”
15. Helena Popiel „ Mrówka w kąpielówkach”
16. Natalia Szkudlarek „Najmniejsza piosenka”
17. Marta Popiel „Tyle wdzięku”
18. Alicja Wróblewska „Wesoły deszczyk”+ podkład
19. Maria Michałowska – Rzeźnik „Świat muzyką malowany”
20. Zofia Marciniak „Świat to muzyka”
21. Marta Mirota „Mój ulubiony strach” + podkład
22. Justyna Trzmiel „Nie pij tato”
23. Zuzanna Nowak „Kamień z napisem love” + podkład
24. Oskar Gomółka „Rytm i melodia” + podkład

20 minut przerwy 

Zgłoszenia kategoria 10-12 lat

1. Julia Gola Zakazany owoc” 
2. Agata Strzelec „Wieczorny walczyk”
3. Zosia Olga Fryś „Kto się na tangu dziś zna”+podkład nie działa, prosimy o kontakt
4. Agnieszka Piątkowska „Dłonie”
5. Marika Bryła „Odcienie”+ podkład
6. Wiktoria Muszyńska „Sensacja, bo kino gra'”+ podkład
7. Maria Kupczyk „Skarby świata”
8. Julia Kociemba „Rytm i melodia” + podkład
9. Martyna Szychowska „Śpiewam i tańczę” + podkład
10. Iga Luty „Kolęda warszawska”
11. Maja Biegańska „Gdzieś tam”+ podkład
12.Sara Pacyna „Koci wesoły świat”+ podkład
13. Maria Wróbel „Laleczka z saskiej porcelany”
14. Aleksandra Pluta „A jeśli nie znajdziesz”
15. Natalia Cicha „”Cruella De Mon” z filmu 101 Dalmatyńczyków+ podkład
16. Oliwia Łukomska „Jestem kotem”
17. Oskar Brzostowski „Przebudzenie Ikara”+podkład
18. Kacper Wojcieszak „Chciałbym”
19. Alicja Michalak „Niby nic”+ podkład
20. Kamila Walczak „Małe em”
21. Bartosz Marciniak „Przyjaciel wie”
22. Julia Wawrzyniak „Bezsennie”
23. Zuzanna Domagalska „Rzeka marzeń”
24. Julia Bijak „Open Arms”
25. Agata Kasprzak „Ostatni taki wóz”
26. Karolina Banasiak „Piosenka na zły czas” + podkład
27. Julia Brajer „Ołowiane szczęście”+ podkład
28. Marta Czajka „Pięknie żyć”
29. Gabriela Cicharzewska "Straszydło"
30. Kaja Młynek „Prababcia” + podkład
31. Nikola Tomczak „Kolorowy świat”
32. Jan Budkiewicz „Blues bujany”
33. Weronika Śniak „Karuzela”
34. Zuzanna Nowak „Ada to nie wypada”+podkład
35. Natalia Śrama „Myszka widziana ostatnia”+ podkład
36. Olga Raczak „Color of Your Life”
37. Klaudia Kurkowiak „Read all about it Lyrics”
38. Alicja Brąszewska „Pszczoły na wrotkach”
39. Alicja Wojciechowska „Karuzela”
40. Nikola Cierlaczyk „Cud w szafie”
41. Gabriela Robotnikowska „W wesołym miasteczku”+ podkład
42. Patrycja Kaczmarek „Iść w stronę słońca”+ podkład
43. Wiktoria Dołżonek „Szklana pogoda”
44. Martyna Kamzol „Dyrygent”
45. Alicja Pawlak „Będę grać w zielone”+ podkład
46. Agata Skalska „Przypowieść o maku”
47. Teresa Stefaniak „Dzień dobry panie Andersenie”
48. Anna Smółka „Biegnij przed siebie”
49. Dominika Smolińska „Raz Barbara szła do baru”+podkład
50. Artur Pawlak „Księżyc raz odwiedził staw”
51. Gabriela Grzyb „Big time”+ podkład
52. Anna Klah „Halleluja” z filmu Shrek

20 maja (piątek) - godz. 9:00

Zgłoszenia 13-16 lat

1. Roksana Szwejda „Płacze moje serce”+podkład
2. Hanna Świtała „Skinny Love”
3. Patrycja Kryszczak „Sercem patrz”
4. Emilia Matyśkieiwcz „Soul Mate”+ podkład
5. Sybilla Królak „Zanim pójdę”
6. Maja Kupczyk „D.N.A.”
7. Hanna Olejniczak „Chcę do Bodzia”+podkład
8. Weronika Gabryś „ To nie fair, to nie play”
9. Konrad Biały „Let Her go”
10. Zuzanna Zuszek „People Help The People”
11. Amelia Jasińska „Małe em”+ podkład
12. Zofia Matyniak „Parler a mon pere”
13. Magdalena Nejman „Bo jak nie my to kto”
14. Katarzyna Kociok „Małe em”+ podkład
15. Iga kasprzak „ To nie fair, to nie play”
16. Olga Sroka „Tyle wdzięku”+ podkład
17. Kornelia Raźniewska „Naprawdę chcę”+podkład
18. Weronika Hajdasz „Bądź moją siłą”
19. Agnieszka Frątczak „Ocalić od zapomnienia”
20. Klaudia Szymczak „Moje serce to jest muzyk”
21. Klaudia Gardzielik „Musimy wierzyć”+podkład
22. Katarzyna Kolanko „Halleluja”
23. Kamila Abdullaeva”Do kołyski”
24. Jowita Paprocka „Listen To Your Heart”
25.Juliana Ashaolu „Cheek To Cheek”
26. Jagoda Zielezińska „Na jawie chyba śnię”+ podkład
27. Marta Szulc „People Help The People”
28. Wiktoria Pankowiak „Tin Pan Alley””
29. Julita Dębowska „Rytm i melodia”
30. Anita Andrzejczak ”Mój znak, Twój znak”
31. Julia Fajdek „Kiedyś byłam różą”+podkład
32. Aleksandra Chojnacka „My Heart Will Go On”
33. Julia Duczmal „Mięta”+ podkład
34. Żaklina Mazurkiewicz „Cyrk nocą”+ podkład
35. Weronika Lis "gdzieś tam za tęczą'
36. Izabela Staroń "Czas nas uczy pogody"
37. Joanna Skoczylas "Dach"
38. Olga Matuszewska " Wielka dama tańczy sama"

Przerwa ok. 30 minut

Zgłoszenia kategoria 17-20

1. Inga Dawicka „Jestem chora”+podkład
2. Agnieszka Pietrzak „Fields of Gold”
3. Angelika Śpitalniak „Szyba”
4. Wojciech Kupijaj „Powiedz, że powiedz jak”+podkład
5. Karolina Augustyniak „Sen o Warszawie”+podkład
6. Łukasz Raczak „Love”
7. Wiktoria Kaleta „Rękawiczki”+podkład
8. Aleksandra Iwańska „Mruczy winyl”+podkład
9. Andrzej Puciniczak „Jeszcze o nas”
10. Julia Banasiak „Zatrzymaj się”
11. Anna Szałata „Angel”

Zgłoszenia kategoria zespoły

1. Duet - Ewa Obsadna i Gosia Szczęsna „Okulary mam na nosie”+podkład
2. Kolorowe nutki „Dach”+podkład
3. Uczennice z Kuchar „Dni, których nie znamy”
4. Duet - Hanna Olejniczak, Amelia Jasińska „Modelka”+podkład
5. Trio TREMA „Ludzkie gadanie”+podkład
6. Zespół Gimnazjum w Jankowie Przygodzkim „Wież Babel”+ podkład
7. Duet - Jagoda, Zielezińska Aleksandra Iwańska „Tabakiera”+podkład
8. Duet - Jga Kasprzak, Zuzanna Adamczak „Jaka róża taki cierń”

W piątek rozdanie nagród w kategorii Zespół


13-05-2016


© M-GOK w Raszkowie, All rights reserved | Polityka prywatności | Website coded by Mikipa
Panel Administracyjny