Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)Dowiedz się więcej
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Koźmińska 8
63-440 Raszków
NIP 622-23-94-267

tel.: 062 734-33-13
kom.: 728 914 434

e-mail:
m-gok@home.pl

CZYNNY:
pon. 08:00-16:00
wt. 11:00-19:00
śr. 11:00-19:00
czw.08:00-15:00
pt. 11:00-19:00


(JS) DATA I GODZINA (/JS)    




                








lista uczestników mikrofonik 2017

23 maja (wtorek) godz. 9:00

Kategoria 6-9

1. Julia Dera „Jestem kotem”
2. Aleks Serafin „Pszczoły na wrotkach” + podkład
3. Hanna Godziębska „Cud w szafie”
4. Maria Michałowska Rzeźnik „Do słońca leć”
5. Oskar Berliński „Rowerowa wycieczka”
6. Agnieszka Biedka „Czekolady ach” + podkład
7. Antonina Pawłowska „Koci wesoły świat”
8. Blanka Konieczna „Prosto z bajki” + podkład
9. Karolina Pryczek „A ja mam psa”
10. Gabriela Milewska „Urodzinowy prezent” + podkład
11. Marta Mirota „ENE DUE RABE SWING”
12. Helena Popiel „A ja mam psa”
13. Wiktoria Berlińska „Choć mam mało lat”
14. Eliza Mamos „Piosenka o moim króliku” + podkład
15. Lena Witek „Spór kredek”
16. Julia Piechocka „Przyjaciel deszczową porą”
17. Maria Gajewska „Rzeka marzeń”+ podkład
18. Małgorzata Szczęsna „Piosenka drewnianych lalek”
19. Iga Fabiś „Zakochany Pierrot” + podkład
20. Nikola Kawała „Skarby świata”
21. Szymon Tokarski „Piłka to jest to” + podkład
22. Julia Graczyk „Będzie lepszy dzień”
23. Wiktor Jabłoński „Rozmowa o stukaniu” + podkład
24. Marika Trzeciak „ Jestem kotem + podkład
25. Wiktoria Adamczak „Piosenka na cztery kopyta i wiatr” + podkład”
26. Lena Czekała „malutkim i tym większym” + podkład
27. Oliwia Ratajska „Drzwi do kariery” + podkład
28. Julia Radajewska „The Show” + podkład
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29. Lena Walczak „Czekolady...ach” + podkład (jako pierwsza 2. dnia przesłuchań)

przerwa ok.30 minut  

Kategoria 10-12

1. Dominika Smolińska „ Nowa baśń”+ podkład
2. Nikola Langowska „ Że świat jest kolorowy” +podkład
3. Marcelina Laskowska „Kapelusze” + podkład
4. Zuzanna Zawielak „Mruczy winyl”
5. Julia Pilarska „Piosenka uwerturowa” + podkład
6. Emilia Kasprzak „Świat to muzyka”
7. Oliwia Wypych „Moje hobby to marzenia”
8. Anna Smółka „Rzeka marzeń”
9. Iga Wojciechowska „Nie zapomnij” + podkład
10. Filip Szpak „Gołębi song” + podkład
11. Agata Cieplik „Laleczka z saskiej porcelany”
12. Marta Popiel „Pszczoły na wrotkach”
13. Martyna Kamzol „Żyj do przodu” + podkład
14. Patrycja Myciek „Z naszymi marzeniami” + podkład
15. Zuzanna Banasiak „Ach śpij kochanie” + podkład
16. Mateusz Galicki „Jeśli tylko chcesz to mieć”
17. Gabriela Cicharzewska „Szkolny horror”
18. Zofia Witczak „Kapelusze”
19. Marysia Kupczyk „Welcome to the city”
20. Daria Morawiec „Po raz pierwszy widzę blask...”
21. Oskar Gomółka „ Pa aa aa..”
22. Wiktoria Tomaszewska „Pszczoły na wrotkach” + podkład
23. Wojciech Michałowicz „Rowerowa Wycieczka”
24. Wiktoria Łukasik „Będzie lepszy dzień” + podkład
25. Katarzyna Wrzesińska „Dyscyplina” + podkład
26. Amelia Mańkowska „Margarita”
27. Natalia Cicha „Pół kroku stąd” + podkład
28. Jan Budkiewicz „Zakazany owoc”+ podkład
29. Julia Kociemba „Choć masz mało lat” + podkład
30. Emilia Nowak „To mój czas” + podkład
31. Wiktoria Chowańska „Po drodze szukam przyjaciela” + podkład
32. Wiktoria Karolak „Rytm i melodia”
33. Julia Pietrzykowska „pamiętajcie o lalkach” + podkład
34. Julia Buis „Cud w szafie”
35. Weronika Śniak „ Karuzela”
36. Iga Luty „Między nami żywiołami”
37. Zuzanna Dudka „W wesołym miasteczku” + podkład
38. Agata Małecka „Moja klasa III a”
39. Oliwia Łukomska „Małe c” + podkład
40. Maja Biegańska „Przyjaciel deszczową porą” + podkład
41. Wiktoria Kaźmierowska „Wymarzony men” + podkład
42. Miłosz Pfeifer „Zakazany owoc”
43. Barbara Tyc „Riptide” + podkład
44. Wiktoria Urbaniak „Czekolady ach...”
45. Maria Wróbel „Piosenka uwerturowa”
46. Wiktoria Janiak „Wieczorny walczyk”
47. Alicja Wróblewska „Ten jeden pocałunek”podkład+ podkład
48. Leon Jakubek „Ty druha we mnie masz”+podkład
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49. Gabriela Grzyb UNDO + podkład (24 maja przed kat. 13-16 jako 2.)

24 maja (środa) godz. 9:00

Z kat. 6-9
28. Lena Walczak „”Czekolady ach...” + podkład
Z kat. 10-12
49. Gabriela Grzyb „UNDO” + podkład


Kategoria 13-16

1. Agata Kasprzak „SET FIRE TO THE RAIN”
2. Roksana Szwejda „Szukaj mnie” + podkład
3. Emilia Matyśkiewicz „HOW FAR WILL I GO”
4. Wiktoria Tułacz „Blady księzyc” + podkład
5. Weronika Gabryś „Sen bez twarzy”
6. Weronika Hajdasz „When We Were Young”
7. Hanna Świtała „SPIDER'S WEB”
8. Maja Kupczyk „DNA”
9. Julia Anna Banasiak „Miasteczko cud”
10. Cezary Wytwer „Pod wiatr” + podkład”
11. Paulina Przybył „Nie zapomnij”
12. Zuzanna Szablewska „Szeptem do mnie mów”
13. Julia Błaszczyk „MAD WORLD”
14. Alicja Pawlak „Kocie tango”+ podkład
15. Olga Sroka „REHAB” + podkład
16. Agata Walczak „Hallelujah”
17. Julia Bijak „Radość o poranku”
18. Sandra Tomczak „Dłoń” + podkład
19. Karolina Janiak „ Writing's on the wall”
20. Anna Klah „Białe anioły”
21. Izabela Staroń „THE CLIMB”
22. Joanna Skoczylas „Pół kroku stąd”
23. Patrycja Kryszczak „Vapor”
25. Weronika Lis „Miasteczko Bełz”
26. Olga Matuszewska „W moich snach”
27.Julia Fajdek „Co się śni niewidomym”

przerwa ok. 30 minut

Kategoria 17-20

1. Julia Banasiak „ USE SOMEBODY”
2. Angelika Śpitalniak „Miasteczko cud”
3. Martyna Misko „CRAZY IN LOVE”
4. Magdalena Kliszewska „WHEN WE WERE YOUNG”
5. Anna Szałata „LOVE ON THE BRAIN”
6. Natalia Świtała „Gwiazdą być”
7. Gabriela Sieradzka „Do kiedy Jestem”
8. Wojciech Kupijaj „GEORGIA ON MY MIND”

ZESPOŁY 

1. Duet: Marta Popiel, Oskar Gomółka „”YOU RAISE ME UP”
2. Zespół wokalny OCK „ YOU'RE MY EVERY THING”
3. Zespół „Zakręceni” SP Salezjanek - „Będzie tak jak jest”
4. Zespół „Kropeczki” - Do grającej szafy grosik wrzuć” + podkład
5. Zespół wokalno-instrumentalny z Gołuchowa „ONE WAY OR ANOTHER”
6. Duet: Julia Fajdek, Wojciech Kupijaj „ CAN'T HELP FALLING IN LOVE”
7. Zespół „Mali singers” - „Wspaniały świat”
8. Zespół wokalno-instrumentaly Gimnazjum Salezjanek „Czerwone korale”
9. Zespół wokalny z Gołuchowa „Niech mówią, że to nie jest miłość” 
10. Zespół wokalny TREMA „Autostop”
11. Zespół wokalno-intsrumentalny Liceum Salezjanek „Jednego serca”


18-05-2017


© M-GOK w Raszkowie, All rights reserved | Polityka prywatności | Website coded by Mikipa
Panel Administracyjny