Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)Dowiedz się więcej
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Koźmińska 8
63-440 Raszków
NIP 622-23-94-267

tel.: 062 734-33-13
kom.: 728 914 434

e-mail:
m-gok@home.pl

CZYNNY:
pon. 08:00-16:00
wt. 11:00-19:00
śr. 11:00-19:00
czw.08:00-15:00
pt. 11:00-19:00


(JS) DATA I GODZINA (/JS)    
                
łzy, brzozowski i bartas powitali lato w raszkowie

Rafał Brzozowski, ŁZY i Bartas Szymoniak zaśpiewali na tegorocznym „Powitaniu Lata” w Raszkowie. I choć trudno w to uwierzyć, gdy na scenie pojawiła się Sara Chmiel z zespołu ŁZY na chwilę zza chmur wyszło słońce. A zapowiadało się jesiennie, i mimo że nie wystąpiły wszystkie dziecięce zespoły impreza zgromadziła wielu fanów tegorocznych gwiazd.
Wszystko odbywało się na głównej scenie, gdzie zaprezentowali się wokaliści TREMY oraz laureaci jubileuszowego MIKROFONIKU. Swoje taneczne umiejętności zaprezentowali : zespół DUET junior w „Polce farmerce” oraz walcu i sambie, PULS w układzie hip-hop, grupa ze SP Radłów w układzie „Taniec nocy” i rock and rollu oraz „Zgrywusy” z przedszkola „Smerfy”.
W tym roku połączyliśmy przyjemne z pożytecznym, gdyż podczas całej imprezy trwała akcja „Dzień dawcy szpiku”, gdzie w specjalnym miejscu można się było zarejestrować do bazy jako potencjalny dawca.
Dokładnie o 18.00 na scenie pojawiły się ŁZY. Na szczęście tylko z nazwy, bo właśnie w tym momencie pogoda zrobiła się dla nas łaskawa. Publiczność razem z wokalistką śpiewała znane przeboje grupy. „Narcyz”, „Oczy szeroko zamknięte', czy Agnieszka” to przeboje, które znają wszyscy fani zespołu.
Po dużej dawce energii przyszedł czas na chwilę refleksji z Bartasem Szymoniakiem i poezją śpiewaną. Podczas występu artysty mogliśmy na telebimie oglądać teledysk nagrywany w Raszkowie do utworu „Portret”.
Zwieńczeniem imprezy był koncert Rafała Brzozowskiego, który już od pierwszej chwili zaskarbił sobie serca tłumnie zgromadzonej publiczności i był „tak blisko”, że każdy mógł sobie z nim zrobić zdjęcie i otrzymać autograf. Tegoroczne gwiazdy były na najwyższym poziomie. Ze sceny biła energia, miłość do muzyki i fanów. Za to wszystko dziękujemy.
„Powitanie lata” tradycyjnie zakończył pokaz sztucznych ogni, nawiasem mówiąc wyjątkowo piękny oraz zabawa taneczna z zespołem FENIX. Całą imprezę rozkręcał Piotr Balicki.

20-06-2017
Przejdź do galerii

© M-GOK w Raszkowie, All rights reserved | Polityka prywatności | Website coded by Mikipa
Panel Administracyjny