Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)Dowiedz się więcej
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Koźmińska 8
63-440 Raszków
NIP 622-23-94-267

tel.: 062 734-33-13
kom.: 728 914 434

e-mail:
m-gok@home.pl

CZYNNY:
pon. 08:00-16:00
wt. 11:00-19:00
śr. 11:00-19:00
czw.08:00-15:00
pt. 11:00-19:00


(JS) DATA I GODZINA (/JS)    
                
Świąteczny koncert charytatywny "Dla Julity"

Nie ma nic wspanialszego i szlachetniejszego niż pomoc drugiemu człowiekowi.
Tym razem nie same święta lecz przede wszystkim chęć wsparcia małej Julity stała się motywacją do zorganizowania Świątecznego Koncertu Charytatywnego przez zespół wokalny TREMA, prowadzony pod kierunkiem Natalii Wróbel Michaś.
Piękny sentymentalny ale i bardzo wesoły repertuar szybko przeniósł słuchaczy w ciepły klimat zimowych świąt. W ponad godzinnym koncercie zaprezentowały się młodsza i starsza grupa TREMY oraz jej soliści: Julia Fajdek, Iga Luty, Małgosia Szczęsna, Wojtek Kupijaj, Oliwier Biniek, Wiktoria Kaleta jak i sama instruktorka młodych wokalistów. Koncert poprowadzili Agnieszka Matyjasik i Przemysław Glinka. Stroną techniczną zajęli się Roman Wróbel i Mikołaj Michaś. Świąteczną scenografię wykonała Emilia Pieniężna Strzelecka.
Po koncercie odbyła się licytacja rzeczy i usług przekazanych przez darczyńców o wielkich sercach.
W przerwie pomiędzy licytacjami prowadzonymi przez Marcina Dynkowskiego grupa nauczycieli z raszkowskiej szkoły podstawowej zaprezentowała teatralno-muzyczną interpretację wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”.
Równolegle z wydarzeniami na scenie w klubie i holu ośrodka kultury funkcjonowały pozostałe atrakcje. Wszyscy mogli wziąć udział w warsztatach skręcania balonowych figur, skosztować w mini kawiarence pysznych słodkości pani Renaty a maluchy mogły przed obiektywem Pauliny Racz zapozować do świątecznych fotografii. Inicjatywę wsparli również wolontariusze, którzy obsługiwali kawiarenkę oraz zbierali datki do specjalnych fundacyjnych puszek. Podziękowania należą się także samym licytującym, wśród których tradycyjnie znaleźli się przedstawiciele grupy MOTO RANCZO.
Całość zebranej w sobotni wieczór kwoty przekazana została na konto Fundacji „Kawałek Nieba”, której podopieczną jest mała Julita. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspaniały gest pomocy a samej Julicie życzymy dużo, dużo zdrowia!

18-12-2017


Foto Galeria

© M-GOK w Raszkowie, All rights reserved | Polityka prywatności | Website coded by Mikipa
Panel Administracyjny