Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)Dowiedz się więcej
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Koźmińska 8
63-440 Raszków
NIP 622-23-94-267

tel.: 062 734-33-13
kom.: 728 914 434

e-mail:
m-gok@home.pl

CZYNNY:
pon. 08:00-16:00
wt. 11:00-19:00
śr. 11:00-19:00
czw.08:00-15:00
pt. 11:00-19:00


(JS) DATA I GODZINA (/JS)    
                
Lato w Raszkowie powitane!

To była prawdziwie gorąca niedziela 17 czerwca w Raszkowie. Na scenie gwiazdy: MESAJAH i ANIA WYSZKONI, które rozśpiewały i roztańczyły bardzo licznie przybyłą publiczność.
Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się najmłodsi wykonawcy z przedszkola SMERFY w Raszkowie, ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Radłowie oraz laureaci MIKROFONIKU. Swoje taneczne i wokalne umiejętności zaprezentowała także młodzież z zespołów DUET junior oraz TREMA działających przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Raszkowie.
Dużym zainteresowaniem cieszył się także występ Teatru na Walizkach. Swoim spektaklem ulicznym pt.: ”Beczka Śmiechu” bawił nie tylko najmłodszych uczestników „Powitania Lata”. Tytułowa beczka to miejsce, z którego aktorzy wyciągali mnóstwo gagów, niecodziennych rekwizytów, także do końca nie było do końca wiadomo czym zaskoczą widza. Były pokazy żonglerki, parodie akrobatyki oraz jazdę na monocyklu!
Z kolei na Stoisku Akademii Kompetencji Cyfrowych – RoboTec - warsztaty składania robotów powstała - strefa zabaw z robotami stworzona również z myślą o rozbudzaniu wyobraźni dzieci w różnym wieku.
Gdy na scenie pojawił się MESAJAH raszkowska publiczność rozkołysała się w rytmie raggae. Wokalista nawiązał świetny kontakt z publicznością, pozwalając sobie także na prywatne refleksje podczas koncertu, co bardzo spodobało się fanom pod sceną.
Następnie na scenę weszła Anna Wyszkoni, która również od pierwszej chwili zaskarbiła sobie serca tłumnie zgromadzonej publiczności. Jej koncert to właściwie prawdziwy spektakl muzyczny z doskonale przygotowanym efektami specjalnymi. Ania czarowała głosem i strojem. Ze sceny biła energia, miłość do muzyki i fanów.
W trakcie imprezy Burmistrz Jacek Bartczak pogratulował także sportowcom z „Raszkowianki” Raszków: seniorom i juniorom, trenerom i działaczom, ostatnich sukcesów w lidze okręgowej oraz innych imprezach o randze krajowej, w której piłkarki i piłkarze zajmowali czołowe miejsca.
„Powitanie lata” tradycyjnie zakończył pokaz sztucznych ogni, nawiasem mówiąc wyjątkowo piękny oraz zabawa taneczna, którą rozkrecił DJ BARTEK. Całą imprezę poprowadził Piotr Balicki.
Organizatorzy dziękują wszystkim za pomoc w organizacji imprezy.
Zdjęcia https://www.facebook.com/mgokRaszkow/
autor zdjęć: Henryk Pawłowski

02-07-2018


Foto Galeria

© M-GOK w Raszkowie, All rights reserved | Polityka prywatności | Website coded by Mikipa
Panel Administracyjny