Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)Dowiedz się więcej
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Koźmińska 8
63-440 Raszków
NIP 622-23-94-267

tel.: 062 734-33-13
kom.: 728 914 434

e-mail:
m-gok@home.pl

CZYNNY:
pon. 08:00-16:00
wt. 11:00-19:00
śr. 11:00-19:00
czw.08:00-15:00
pt. 11:00-19:00


(JS) DATA I GODZINA (/JS)    
                
Raszkowska Gwiazdorynka 2018

Miło, ciepło i przytulnie było na „Raszkowskiej Gwiazdorynce” zorganizowanej po raz pierwszy w hali widowiskowo-sportowej w Raszkowie. I sądząc po opiniach uczestników i pogodzie jaka panowała na zewnątrz była to dobra decyzja. Piękna scenografia, oświetlenie oraz stoiska rękodzielnicze lokalnych artystek dodały klimatu świątecznej imprezie. Działo się i wewnątrz hali i na dworze. Dzielny renifer mimo deszczu i wiatru woził dzieci saniami do samego wieczora.
Punktualnie 15:00 wszystkich powitała Katarzyna Pawłowska – dyrektor M-GOK w Raszkowie oraz Piotr Rokicki z-ca burmistrza GiM Raszków. Zaraz po tym scenę oddaliśmy dzieciom. Wystąpiły niezawodne „Smerfy”, które przygotowały: Jolanta Woźniak i Małgorzata Minta, Szkołę Podstawową w Radłowie reprezentowały grupy taneczne SKITTELS i SKOK w BOK prowadzone przez Bernadetę Matysiak a raszkowską szkołę, Oddział Przedszkolny KRASNOLUDKI, której opiekunką jest Marzena Klimek. Zespół wokalny TREMA działający w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Raszkowie pod kierunkiem Natalii Wróbel Michaś przygotował aż 10 klimatyczny i świątecznych utworów.
Najmłodsi czekali jednak z utęsknieniem na Świętego Mikołaja.
Oczekiwanie to umilali wszystkim dzieciom wyjątkowy Anioł i sympatyczny Diabeł, czyli Jola Mrotek-Grudzinska i Jarek Gmitrzuk - aktorzy Agencji Artystycznej PRIMA:)
Anielsko-diabelski duet zafundował wszystkim fantastyczny dwugodzinny program, w którym zabawy i konkursy przeplatały się z tańcem i śpiewem. Aktorzy zabrali dzieci w podróż po kilkunastu krajach, które choć różnią się kulturą i zwyczajami, mają wspólną cechę. W każdym kraju dzieci tak samo niecierpliwie czekają za odwiedzinami Świętego Mikołaja. Długo wyczekiwany gość znalazł czas i rym dla każdego dziecka i z anielską cierpliwością wysłuchiwał życzeń i marzeń.
O 18:30 na scenie było już tylko 100% testosteronu. To panowie z zespołu GOOSEBUMPS opanowali scenę „Raszkowskiej Gwiazdorynki”. Siedmiu energetycznych, bardzo zdolnych facetów na scenie stanowiło bardzo zgraną grupę. Zaśpiewali same przeboje a publiczność zgromadzona pod sceną bawiła się doskonale.
Dziękujemy pracownikom UGiM Raszków oraz OSP w Raszkowie za pomoc w organizacji imprezy a Henrykowi Pawłowskiemu za zdjęcia.

11-12-2018


Foto Galeria

© M-GOK w Raszkowie, All rights reserved | Polityka prywatności | Website coded by Mikipa
Panel Administracyjny