Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)Dowiedz się więcej
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Koźmińska 8
63-440 Raszków
NIP 622-23-94-267

tel.: 062 734-33-13
kom.: 728 914 434

e-mail:
m-gok@home.pl

CZYNNY:
pon. 08:00-16:00
wt. 11:00-19:00
śr. 11:00-19:00
czw.08:00-15:00
pt. 11:00-19:00


(JS) DATA I GODZINA (/JS)    




                








kolejność przesłuchań konkursowych mikrofonik 2019

Poniżej podajemy kolejność uczestników Wielkopolskiego Konkurs Piosenki MIKROFONIK 2019
W dniu Konkursu prosimy PRZYJECHAĆ ODPOWIEDNIO WCZEŚNIE w celu rejestracji, odebrania dyplomu uczestnictwa oraz pamiątkowej plakietki.
Dopisek „+ podkład” oznacza, że podkład został przesłany do organizatora.
Prosimy o sprawdzenie, czy wszystkie przesłane dane się zgadzają.
Wszelkie niezgodności w nazwisku, tytule, kategorii, itp. prosimy zgłaszać na adres
biuro-m-gok@o2.pl

22 maja 2019 (środa) godz. 9:00

KATEGORIA 6-9

1. Wiktoria Zybała - „ Małe skrzydła”
2. Malwina Właśniak - „Piosenka drewnianych lalek” + podkład
3. Hanna Godziębska - „Plastuś” + podkład
4. Lena Porczyńska - „Papuga z dziobem na kłódkę” + podkład
5. Eliza Niewiejska „Walc babuni” + podkład
6. Szymon Tokarski „Straszny budzik” + podkład
7. Gabriela Wygrała „Żyj do przodu” +podkład
8. Lena Fornalczyk „Wierzę w sny” + podkład
9. Karolina Kawaler „Co powie tata” + podkład
10. Eryk Kozłowski „Choć masz mało lat”
11. Konstancja Borowiecka „Koci wesoły świat”
12. Alicja Wojtasik "Tabliczka muzyczka' + podkład
13. Natalia Wolf „Rowerowa wycieczka”
14. Marianna Józefina Piątkowska „Nowa baśń”
15. Izabela Piwińska „Tabliczka muzyczka”
16. Julita Haładyn „Rytm i melodia”
17. Oskar Berliński „Piosenka drewnianych lalek”
18. Olga Budkiewicz „Choć masz mało lat”
19. Zuzanna Wasiela "Mała pocieszanka" + podkład
20. Natasza Solarski "Tygrys i słoń" + podkład
21. Julia Rabiega "Daj mi rękę tato"
22. Wiktoria Janowska "Tabliczka muzyczka"  
23. Eliza Suzgun „Co się stało z mamą” + podkład
 

Na uczestnika przewidujemy ok. 4 minuty x 23 osoby =  92 minuty
Po pierwszej grupie przerwa ok. 20 minut i ogłoszenie finalistów
ok. godz. 11:00 KATEGORIA 10-12
Podane obliczenia są orientacyjne dla uczestników.

22 maja 2019 (środa) ok. godz.11:00

KATEGORIA 10-12

1. Aleksandra Kowal „Moja mama jest artystką” + podkład
2. Nikola Kawała „Dłoń” + podkład
3. Agata Cieplik „Łatwopalni” + podkład
4. Zuzanna Jakubowska „Różowa piosenka”
5. Lena Ciechanowska „Laleczka z saskiej porcelany” + podkład
6. Wiktoria Łukasik „Prosta sprawa” + podkład
7. Oliwia Ratajska „Lubię spać” + podkład
8. Patrycja Płocharz „Mądra Ola + podkład
9. Emilia Skwara „Oto ja” + podkład
10. Julia Dera „Bumerang” + podkład
11. Adrianna Budzyńska „Chłopiec z gitarą” + podkład
12. Amelia Mańkowska „Odpuść sobie wrzuć na luz”
13. Weronika Nowak „Piosenka drewnianych lalek”
14. Kornelia Paterska „Kiedy nie śpią sny”
15. Kamila Szymczak „Mój sen jak ognisko”
16. Martyna Balcerzak „Szukam przeznaczenia”
17. Antonina Matyśkiewicz „Cud w szafie” + podkład
18. Lena Czekała „Gwiazdą być” + podkład
19. Aleksandra Sikora „Tym właśnie dla mnie jest”
20. Oskar Adamiak „Krawiec”
21. Sylwia Nowicka „Sportowe marzenia”
22. Agnieszka Biedka „Początek”
23. Maja Biegańska „Pierwszy raz jak sięga pamięć” + podkład
24. Agata Małecka „Rzeka marzeń”
25. Marta Mirota „Straszydło”
26. Cornelia Andrzejak „Somewhere Over the Rainbow” + podkład
27. Szymon Jóźwiakowski „Autostop”
28. Paula Ignasiak „Nie bój się chcieć”
29. Gabriela Grabowska „Boję się + podkład
30. Wiktoria Berlińska „Gołębi song”
31. Marta Popiel „Ada, to nie wypada”
32. Amelia Królik „Prawie udało się”+ podkład
33. Julia Cieśla „Musimy wierzyć”
34. Alicja Wróblewska „Poor Unfortunable Souls” - Wyznanie Urszuli + podkład
35. Wiktor Jabłoński „Czarny Alibaba” + podkład
36. Hanna Wilczyńska „Świat to muzyka”
37. Martyna Witczak „Laleczka z Saskiej Porcelany”
38. Iga Fabiś „Gwiazda filmowa” + podkład
39. Marta Gołębiowska „ Opportunity” + podkład
40. Małgorzata Szczęsna „Happier” + podkład
41. Maria Gajewska "Dwa światy" + podkład


23 maja 2019 (czwartek) godz. 9:00
KATEGORIA 13-16

1. Emilia Kasprzak „Kolory marzeń”
2. Oliwia Pinkowska „What About Us”
3. Kinga Lis „To nic, że to sen” + podkład
4. Jan Budkiewicz „Zacznij od Bacha”
5. Kinga Matysiak „Mięta” + podkład
6. Aleksandra Bilska „Jeszcze w zielone gramy” 
7. Martyna Kamzol „Skyfall”
8. Anna Zarycka „Dear Future Husband” + podkład
9. Jakub Świderski „Przed śniadaniem” + podkład
10. Krystian Koronka "If ain"t got you"
11. Aleksandra Dura „Nie wie nikt”
12. Gabriela Zduniak „Ostatni film” + podkład
13. Weronika Gabryś „Sutra”
14. Joanna Rosik "Kiedyś, gdy zmądrzejemy+ podkład 
15. Martyna Wosiek „Szyba”
16. Roksana Szwejda „Niech żyje bal” + podkład
17. Norbert Wronka „Writing’s On The Wall” + podkład
18. Iga Luty „Stoję, czy leżę” + podkład
19. Patrycja Zielezińska "Obiecuję"
20. Emilia Matyśkiewicz „I’ll Newer Love Again” +podkład
21. Emilia Nowak „Dziewczyna z 4G”
22. Wiktoria Muszyńska „Kobiety, których nie ma”
23. Julia Błaszczyk „Always Remember Us This Way” +podkład
24. Natalia Matyja „Kiedy nie śpią sny”
25. Natalia Pawlik „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”
26. Agata Kasprzak "Tancbuda i saksofon"
27. Oliwia Łukomska "Evil like me"
 
Liczymy 26 uczestników x 4 minuty = 104 minut  
20 minut przerwy
ogłoszenie wyników przesłuchań
ok. 11.00 kategoria 17-20
Podane obliczenia są orientacyjne dla uczestników.

23 maja 2019 (czwartek) ok. godz. 11:00
KATEGORIA 17-21

1. Angelika Śpitalniak „O mamo, czy już wiesz” (uzupełnić kartę)
2. Duet: Iga i Agata Kasprzak „Wcale nie, ależ tak”
3. Dominika Radek „Nie żałuję”
4. Agnieszka Matjasik „L-O-V-E” + podkład
5. Aleksandra Mituta „Zobaczmy co się stanie” + podkład
6. Cezary Wytwer „Kiedyś”
7. Kinga Piotrowska „Freedom”
8. Iga Kasprzak „Sen motyla”
9. Marcelina Koralewska „Uczucia te” + podkład
10. Hanna Fabieg „Listen” + podkład
11. Natalia Świtała "Jestem chora" + podkład 
 

Zespoły prezentują się 24 maja podczas Finału po solistach

1. Autokorekta - „Wysłałem dobro” + podkład

2. TRIO -TREMA -”Dear Future Husband” + podkład

3. Śpiewające Nutki - „Zakazany owoc” + podkład

 




16-05-2019


© M-GOK w Raszkowie, All rights reserved | Polityka prywatności | Website coded by Mikipa
Panel Administracyjny