Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)Dowiedz się więcej
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Koźmińska 8
63-440 Raszków
NIP 622-23-94-267

tel.: 062 734-33-13
kom.: 728 914 434

e-mail:
m-gok@home.pl

CZYNNY:
pon. 08:00-16:00
wt. 11:00-19:00
śr. 11:00-19:00
czw.08:00-15:00
pt. 11:00-19:00


(JS) DATA I GODZINA (/JS)    




                








Finał 12. edycji konkursu "MIKROFONIK 2019"

24 maja 2019 r. zakończył się 12. Wielkopolski Konkurs Piosenki MIKROFONIK.
W tym roku do konkursu zgłosiło się 102 solistów oraz trzy zespoły wokalne. Każdego dnia młodych artystów oceniał inny skład jurorski. 22 maja oceny kategorii 6-9 i 10-12 podjęli się: Eryk Szolc, Adam Michalak i Lidia Wojciechowska. 23 maja do męskiej części jurorów dołączyła Patrycja Pacyna - Matuszczak, by ocenić kategorię 13-16 oraz 17-21
24 maja podczas trzeciego dnia konkursu, Finalistów i zespoły oceniał przewodniczący jury Eryk Szolc oraz Justyna Wojtkowiak i Alina Stefańska.
Po dogrywkach i bardzo intensywnych dyskusjach jurorzy wyłonili zwycięzców oraz wyróżnili solistów.
Jak zwykle najwięcej emocji było wokół nagrody GRAND PRIX. Ostatecznie trafiła ona do rąk Emilii Nowak, która brawurowo wykonała piosenkę „Dziewczna z 4G”.
Wszyscy jurorzy ocenili bardzo wysoko poziom tegorocznych przesłuchań. Po zakończeniu konkursu tradycyjnie byli do dyspozycji wokalistów, którzy zechcieli skorzystać z krótkich konsultacji.
Poniżej laureaci w czterech kategoriach wiekowych oraz w kategorii zespół:

Kategoria 6-9
1. miejsce Konstancja Borowiecka
2. miejsce Szymon Tokarski
3. miejsce Oskar Berliński
Wyróżnienia:
Hanna Godziębska, Marianna Józefina Piątkowska, Natalia Wolf

Kategoria 10-12
1. miejsce Cornelia Andrzejak
2. miejsce Marta Popiel
3. miejsce Małgorzata Szczęsna
Wyróżnienia:
Adrianna Budzyńska, Julia Dera, Gabriela Garbowska, Alicja Wróblewska

Kategoria 13-16
1.Krystian Koronka
2. Norbert Wronka
3. Weronika Gabryś
Wyróżnienia: Julia Błaszczyk, Iga Luty

Kategoria 17-21
1. Aleksandra Mituta
2. Natalia Świtał
3. Iga Kasprzak
Wyróżnienia: Hanna Fiebig, Marcelina Koralewska

Kategoria zespół
1. Autokorekta
2. TRIO-TREMA
3. „Śpiewające Nutki”

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy Laureatom oraz życzymy powodzenia w realizowaniu swoich wokalnych planów.

27-05-2019


Foto Galeria

© M-GOK w Raszkowie, All rights reserved | Polityka prywatności | Website coded by Mikipa
Panel Administracyjny