Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)Dowiedz się więcej
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
ul. Koźmińska 8
63-440 Raszków
NIP 622-23-94-267

tel.: 062 734-33-13
kom.: 728 914 434

e-mail:
m-gok@home.pl

CZYNNY:
pon. 08:00-15:00
wt. 11:00-19:00
śr. 11:00-19:00
czw.08:00-15:00
pt. 08:00-15:00


(JS) DATA I GODZINA (/JS)    

 BIP  
 
Zakończenie sezonu kulturalnego 2018/2019

We wtorek 18 czerwca oficjalnie podsumowaliśmy naszą działalność w sezonie 2018/19. Akrobacje cyrkowe, śpiew, muzyka i taniec to formy, którymi dzieci i młodzież pochwaliły się swoim najbliższym podczas uroczystego koncertu zorganizowanego z okazji Zakończenia Sezonu Kulturalnego. Instruktorzy z dumą przedstawiali osiągnięcia swoich podopiecznych wręczając im dyplomy za systematyczny udział w zajęciach, zaangażowanie, rozwijanie pasji, oraz reprezentowanie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Raszkowie na licznych turniejach, konkursach i festiwalach. Swoje pięć minut na scenie mieli także szachiści oraz uczestnicy zajęć Pracowni Plastycznej HANDMADE. Prace małych artystów można aktualnie podziwiać na tymczasowej wystawie zorganizowanej w naszej „Galerii Pod Sceną”, do zwiedzania której serdecznie zapraszamy.
„Mam najlepszych instruktorów jakich może sobie życzyć każdy dyrektor ośrodka kultury...” mówiła Katarzyna Pawłowska dziękując instruktorom za współpracę, ogromne zaangażowanie w rozwijanie pasji wśród młodzieży, cierpliwość i poświęcony czas.
Na uroczystości gratulacje i podziękowanie odebrali instruktorzy:
Ewa i Kazimierz Cherek – Akademia Sztuki Cyrkowej
Zenon Horyza, Radosław Pabiszczak, Marta Wolska – sekcja szachowa
Natalia Wróbel Michaś - zespół wokalny TREMA
Łukasz Naczke – zespoły muzyki dawnej TIBIA FORTIS i EFFASCINATO
Emilia Pieniężna Strzelecka – pracownia plastyczna HANDMADE
oraz Piotr Sieraszewski - prowadzący zespół taneczny DUET Junior.
Są to instruktorzy, których zajęcia odbywają się bezpośrednio w murach raszkowskiego ośrodka. Nie są to jednak wszyscy opiekunowie prowadzacy zespoły. W każdym sezonie kulturalnym do dwóch spektakli teatralnych dzieci przygotowuje Urszula Mróz instruktor IGRASZKI. W Skrzebowej pod kierunkiem Jolanty Marszał odbywają się próby zespoły tańca ludowego SWOJACY a w Głogowej pod okiem Marioli Janiak pilnie ćwiczą GŁOGOWIANIE. W każdy czwartek partytury na głosy ćwiczy Raszkowski Chór, którego kierownikiem muzycznym jest Jerzy Wojtaszek.
Wszystkie zespoły można podziwiać podczas uroczystości organizowanych na terenie naszej gminy a sukcesy śledzić na stronach internetowych.
Dziękujemy rodzicom za przybycie i zaangażowanie w działalność zespołów. Wszystkim życzymy udanych i słonecznych wakacji, aby w kolejnym sezonie wypoczęci i z głowami pełnymi pomysłów (a wiemy, ze takie już kiełkują) wrócili do pracy:)


19-06-2019


© M-GOK w Raszkowie, All rights reserved | Polityka prywatności | Website coded by Mikipa
Panel Administracyjny